Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Bert Langerak
Bert Langerak
Directie / Verkoop


Bert@schaik.nl

Kevin van Vliet
Kevin van Vliet
Verkoop


Kevin@schaik.nl

Marije Gaell
Marije Gaell
Receptie / Magazijn


Marije@schaik.nl
Receptie@schaik.nl

Wilco Lekkerkerker
Wilco Lekkerkerker
Receptie / Magazijn


Wilco@schaik.nl
Receptie@schaik.nl

Helma van Leeuwen
Helma van Leeuwen
Administratie


Helma@schaik.nl

Marchel Klomp
Marchel Klomp
Chef werkplaats


Marchel@schaik.nl

Jimi de Ruiter
Jimi de Ruiter
1e monteur / APK-keurmeester / Leermeester

Bastiaan Speksnijder
Bastiaan Speksnijder
1e monteur / APK-keurmeester

Aleksander Bagdasarov
Aleksander Bagdasarov
Monteur

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.